Anime world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anime world

The world of anime is now open for guests!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ивайла{neKo giRl}

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
KawAi_NeKo
AniMe LikEr
AniMe LikEr
KawAi_NeKo


Брой мнения : 73
Join date : 05.08.2008

Ивайла{neKo giRl} Empty
ПисанеЗаглавие: Ивайла{neKo giRl}   Ивайла{neKo giRl} Icon_minitimeВто Авг 05, 2008 8:11 pm

Kyaaaaaaaaaaaa~~~Радвам се да се запозная със новите,които ще влезнат във форума.Казвам се Ивайла на 16 от Хасково съм и съм дружка на Админката.Като нея съм луда фенка на анимето/особено на шоунен-ай/ и на рок музиката.Ако имате въпроси ги задавайте Razz Wink
Върнете се в началото Go down
AlIce`iN~woNdeRlaNd
Seme x Uke-->XD
AlIce`iN~woNdeRlaNd


Брой мнения : 108
Join date : 03.08.2008
Age : 31
Местожителство : ПиЯ си ЧаЯ в ИмеНието КучИки,с БиакУя XD

Ивайла{neKo giRl} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ивайла{neKo giRl}   Ивайла{neKo giRl} Icon_minitimeВто Авг 05, 2008 9:42 pm

Ивиииииииии-чааааан 32 So happy to see you,tebayo!Очаквам от теб да пишеш много мръсни коментарчета по яои аниметата.Знам ,че си гледала повече от мен и се надявам да ми помогнеш.Ще пием по едно чайче 12 и ще чакаме потенциални семета и укета 45
Върнете се в началото Go down
http://animefans.forum.st
KawAi_NeKo
AniMe LikEr
AniMe LikEr
KawAi_NeKo


Брой мнения : 73
Join date : 05.08.2008

Ивайла{neKo giRl} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ивайла{neKo giRl}   Ивайла{neKo giRl} Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:12 pm

AlIce`iN~woNdeRlaNd написа:
Ивиииииииии-чааааан 32 So happy to see you,tebayo!Очаквам от теб да пишеш много мръсни коментарчета по яои аниметата.Знам ,че си гледала повече от мен и се надявам да ми помогнеш.Ще пием по едно чайче 12 и ще чакаме потенциални семета и укета 45
Мъ,ръзбирасе.Ей сега ще ти докарам едно семе/ако пиша уке ке ми се разсърди 43 /.Само чакай
Върнете се в началото Go down
minD_FreaK
AniMe nEwBie
AniMe nEwBie
minD_FreaK


Брой мнения : 36
Join date : 09.08.2008
Age : 32
Местожителство : Tokyo,стаята на някоя гейша ^o^

Ивайла{neKo giRl} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ивайла{neKo giRl}   Ивайла{neKo giRl} Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:26 pm

Ивайло,само посмей уке да ми кажеш и ще те трепя.Знам,че става въпрос за мене тука.Между другото много добра идея за форум.Браво,че сте се сетили Very Happy
Върнете се в началото Go down
KawAi_NeKo
AniMe LikEr
AniMe LikEr
KawAi_NeKo


Брой мнения : 73
Join date : 05.08.2008

Ивайла{neKo giRl} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ивайла{neKo giRl}   Ивайла{neKo giRl} Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 8:15 am

Малеее,уплаши ме 28
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ивайла{neKo giRl} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ивайла{neKo giRl}   Ивайла{neKo giRl} Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ивайла{neKo giRl}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime world :: Нашите потребители :: Повечко за вас-
Идете на: