Anime world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anime world

The world of anime is now open for guests!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Shaman king

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
AlIce`iN~woNdeRlaNd
Seme x Uke-->XD
AlIce`iN~woNdeRlaNd


Брой мнения : 108
Join date : 03.08.2008
Age : 31
Местожителство : ПиЯ си ЧаЯ в ИмеНието КучИки,с БиакУя XD

Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Shaman king   Shaman king Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 9:43 am

Shaman king 969015~Shaman-King-Posters
Шаман е човек, който може да вижда и разговаря с духове. Шаманът може да осъществява специален контакт с духа и дори да става едно цяло с него, като по този начин ваманът може да използва силата и способностите на духа си пазител. В анимацията се разказва за голям турнир, чийто победител става крал на шаманите. В тази надпревара участниците се бият помежду си, използвайки духовен контрол под различни форми: духовно единство, духовен контрол, гигатски духовен контрол, двоен медиум и др. Всеки един състезател има свой дух-пазител. Състезанието се провежда в Япония, като участват шамани от цял свят.

Едно от първите ми анимета.Много си го обичам и се надявах да има продължение,но уви,не стана 43
Върнете се в началото Go down
http://animefans.forum.st
minD_FreaK
AniMe nEwBie
AniMe nEwBie
minD_FreaK


Брой мнения : 36
Join date : 09.08.2008
Age : 32
Местожителство : Tokyo,стаята на някоя гейша ^o^

Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaman king   Shaman king Icon_minitimeСъб Авг 16, 2008 11:54 am

Определено си остава класика в жанра.Много ми допадна още от първия епизод.Добра е идеята за духове борци.Мисля,че Блийч е взело малко от това аниме.Така ми се струва 22
Върнете се в началото Go down
KawAi_NeKo
AniMe LikEr
AniMe LikEr
KawAi_NeKo


Брой мнения : 73
Join date : 05.08.2008

Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaman king   Shaman king Icon_minitimeЧет Авг 28, 2008 10:16 am

minD_FreaK написа:
Определено си остава класика в жанра.Много ми допадна още от първия епизод.Добра е идеята за духове борци.Мисля,че Блийч е взело малко от това аниме.Така ми се струва 22
Съгласна съм с теб.Първия път,когато гледах Блийч си помислих "А ама това ми се струва,че съм гледала някакво аниме с подобен сюжет".Тогава се сетих за Краля на шаманите
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shaman king Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaman king   Shaman king Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Shaman king
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime world :: Аниме :: Всичко,което пожелаеш-
Идете на: