Anime world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anime world

The world of anime is now open for guests!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ~~Naruto~~

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
AlIce`iN~woNdeRlaNd
Seme x Uke-->XD
AlIce`iN~woNdeRlaNd


Брой мнения : 108
Join date : 03.08.2008
Age : 31
Местожителство : ПиЯ си ЧаЯ в ИмеНието КучИки,с БиакУя XD

~~Naruto~~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~~Naruto~~   ~~Naruto~~ Icon_minitimeСря Авг 06, 2008 9:40 am

~~Naruto~~ Naruto_Shippuden
Дванадесет години преди събитията случващи се в епизодите, лисица-демон с девет опашки напада селището Коноха (Konoha). Демона наистина бил много силен; дори едно замахване на някоя от опашките можело да придизвика цунамита и да изравни планини. Лисицата сътворила хаос и избила много хора докато водача на Селото скрито в Листата (Коноха) - Четвъртият Хокаге я преборил, жертвайки собствения си живот за да затвори демона в новородено дете, за което в развитието на деиствието разбираме че е син на Четвъртият Хокаге. Името на това дете било Наруто Узумаки (Uzumaki Naruto).
Мисля,че това ще си остане едно от най-великите анимета на всички времена.Гледала съм всеки сезон поне по два пъти.Плюс това тук има възможност за двойка СасуНару.Даже Кишимото сам каза,че е възможност,затова да не губим надежди.
Върнете се в началото Go down
http://animefans.forum.st
KawAi_NeKo
AniMe LikEr
AniMe LikEr
KawAi_NeKo


Брой мнения : 73
Join date : 05.08.2008

~~Naruto~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~Naruto~~   ~~Naruto~~ Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:06 pm

О,епизод 3,о епизод 3,как те обичаааааам!Мисля,че СасуНару е перфектната двойка! 15
Върнете се в началото Go down
minD_FreaK
AniMe nEwBie
AniMe nEwBie
minD_FreaK


Брой мнения : 36
Join date : 09.08.2008
Age : 32
Местожителство : Tokyo,стаята на някоя гейша ^o^

~~Naruto~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~Naruto~~   ~~Naruto~~ Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:35 pm

KawAi_NeKo написа:
О,епизод 3,о епизод 3,как те обичаааааам!Мисля,че СасуНару е перфектната двойка! 15
За кой път да ти кажа,злеееее сиииии!Стига сте опозорявали аниметата.Лошо ми стана вече.Невероятни битки,страхотен сюжет има това аниме.След драгън бал,ми е любимо.
Върнете се в началото Go down
KawAi_NeKo
AniMe LikEr
AniMe LikEr
KawAi_NeKo


Брой мнения : 73
Join date : 05.08.2008

~~Naruto~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~Naruto~~   ~~Naruto~~ Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 8:19 am

minD_FreaK написа:
KawAi_NeKo написа:
О,епизод 3,о епизод 3,как те обичаааааам!Мисля,че СасуНару е перфектната двойка! 15
За кой път да ти кажа,злеееее сиииии!Стига сте опозорявали аниметата.Лошо ми стана вече.Невероятни битки,страхотен сюжет има това аниме.След драгън бал,ми е любимо.
Ами като си такъв голям фен разбра ли,че СасуНару е възможна двойка във тази история.Самият Масаши Кишимото го е казал.Затова не казвай,че развалям анимето 49
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~~Naruto~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~~Naruto~~   ~~Naruto~~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~~Naruto~~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Masashi Kishimoto[Naruto]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime world :: Аниме :: Всичко,което пожелаеш-
Идете на: